איזה מכשיר שמיעה לבחור

יותר ויותר בני נוער סובלים מבעיות שמיעה עקב האזנה למוזיקה רועשת. על רעשי רקע ועל קריטריונים לבחירת מכשירי שמיעה מתאימים - בכתבה שלפניכם

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3537 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך
מכשיר השמיעה ישמש אותך ברוב שעות היום המקום, המקצועיות, המחיר והשרות יקבעו את מידת שביעות רצונך ממכשיר השמיעה.
במאמר זה נסקור 10 דברים שחובה לבדוק לפני קבלת החלטה איזה מכשיר לרכוש והיכן כדאי לרכוש אותו.
איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4179 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

האם אתם סובלים מבעיות שמיעה? השיבו על השאלון ותוכלו לקבל אינדיקציה אם כדאי לפנות לרופא אף אוזן גרון

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4274 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

1-3 תינוקות מתוך 1,000 נולדים עם בעיית שמיעה. החל מה-1.1 (ו') תיושם בבתי החולים הנחיה של משרד הבריאות המחייבת לבצע בדיקות סינון שמיעה לכל היילודים

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3319 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

מחקרים שערכו מכוני שמיעה גילו שיותר מחצי מיליון ישראלים זקוקים למכשירי שמיעה. בנוסף להם לא מעט ישראלים סובלים מירידה חדה בשמיעה במהלך השנים אך מעדיפים להתעלם מכך ולא להרכיב מכשיר שמיעה.

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4277 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך
מה דעתכם על רכישת מכשירי שמיעה? לפניכם רשימה של מספר דברים שעליכם לשקול בקשר לכך. מכשיר השמיעה שלכם צריך להיות מותאם היטב למאפייני ירידת השמיעה שלכם, לשבת בנוחות וניתן לכיוון, אוטומטית או ידנית על-ידכם. קראו בהמשך ובבואכם אל קלינאי התקשורת שוחחו עימו אודות סדרי העדיפויות שלכם.
איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3781 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך
התאמת מכשיר שמיעה היא עיסוק למקצוענים בלבד, עיסוק הנע בין מדע לאומנות.

לאחר ביצוע בדיקת שמיעה וקבלת תוצאותיה, ניתן יהיה לקבוע את מהות  הטיפול הרצוי. קלינאי התקשורת יבחן את תוצאות הבדיקה וימליץ לכם בדבר הצורך במכשיר שמיעה.
איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3849 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

מחברים: וורן אסטברוקס ; אסנת בן צור; מרים כהן

ציוד הילד במכשור הטכנולוגי המתאים בעבורו הנו חלק ותוצאה של תהליך ההערכה האודיולוגית ותחילתו של השיקום. מכשירי שמיעה או שתל שבלול הם כלים מצוינים שהשימוש בהם חשוב ביותר לצורך השיקום של ילדים לקויי שמיעה. ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הביאה לכך שכיום ישנן אפשרויות לשקם את השמיעה של מרבית הילדים לקויי השמיעה, כבר מ גיל צעיר ביותר. אפילו ילדים הסובלים מליקוי שמיעה עמוק יכולים כיום להשתמש בערוץ השמיעתי בעזרת שתל השבלול. בפרק זה נדון במכשירי שמיעה, במערכות FM ובשתל שבלול

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3980 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

מכשירי שמיעה דיגיטליים מתרגמים את הקול לקוד דיגיטלי ממוחשב ולאחר מכן מאפשרים עיבוד של הקול והתאמתו להגדרות שנקבעו, בהתאם לתוכנית המופעל ת. מכשירי שמיעה דיגיטליים נחשבים מתקדמים יותר שכן רבים מהם מאפשרים הפרדה של הקול הנקלט ועיבוד מתקדם המותאם ספציפית לבעיות שנוצרות בסביבות משתנות, בשונה ממכשירים אנלוגיים, שמגבירים את הקול כמכלול.

במכשירי השמיעה הדיגיטליים ניתן למצוא תכונות מתקדמות רבות, בין היתר שמירת תוכניות למצבים שונים, יכולות תמיכה במספר מיקרופונים, הפחתת קולות אוטומטית במצבי רעש עוד ועוד.

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4068 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

לפני רכישת מכשיר שמיעה, חשוב כמובן לבצע בדיקת שמיעה אצל אודיולוג או אודיולוגית, שמטרתה לאבחן אם קיימת פגיעה בשמיעה ומה מידתה . בכל מקרה, ובמיוחד אם בדיקת השמיעה מצביעה על פגיעה או ירידה בשמיעה, מומלץ להשלים את הבדיקה על ידי בדיקה אצל מומחה א ף אוזן גרון על מנת לשלול אפשרות של מחלה או דלקת, בה ניתן לטפל או מצב רפואי אחר המאפשר תיקון הפגיעה .

לפני קבלת החלטה בשאלה איזה מכשיר שמיעה כדאי לרכוש, מומלץ להביא בחשבון מספר פרמטרים

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4745 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך


צור קשר
שאילות נפוצות
מבצעים והנחות
קטלוג מוצרים
מכון אכו