שאילות נפוצות

התאמת מכשיר שמיעה

כשבידכם תוצאות בדיקת השמיעה,  תיקבע לכם באודיו-מדיק פגישת ייעוץ והתאמה ללא כל התחייבות מצידכם. במהלך הפגישה, קלינאי התקשורת יקשיב לבקשותיכם והעדפותיכם וימליץ לכם על המכשיר האידיאלי  עבורכם. קלינאי התקשורת ייתן המלצה זו בהתבסס, בין היתר, על שיקולים רבים כגון חומרת ירידת השמיעה שלכם, אופייה, התאמה לאורח חייכם, ניסיון קודם במכשירי שמיעה והמבנה האנטומי של האוזן שלכם. במהלך הפגישה  ייקח קלינאי התקשורת דגימה של האוזן שלכם  על-מנת להכין מהמידה שנוצרה את גוף מכשיר השמיעה או האוזניה המחוברת אליו (בהתאם לסוג המכשיר המומלץ).

בפגישה הבאה, קלינאי התקשורת ימסור לכם את מכשיר השמיעה ויבצע בו סדרת בדיקות, כיול וכוונון של התוכנה המצויה בו לשם התאמה מושלמת לנתונים שלכם. המכשיר יישאר ברשותכם לתקופת ניסיון של בין חודש לחודשיים (בהתאם לסוג המכשיר) כדי לוודא שהוא עונה על צורכיכם וציפיותיכם.

במקרה שבמהלך תקופת הניסיון אינכם שבעי רצון מסיבה כלשהי מהמכשיר שהותאם לכם, באודיו-מדיק יוחזר לכם מלוא כספכם מייד (בניכוי עלות האוזניה או גוף המכשיר).

באודיו-מדיק ניתנת תקופת אחריות ארוכה ללא תקדים למכשירי השמיעה, וכך אתם יכולים להבטיח לעצמכם שמיעה טובה יותר בצד שקט נפשי.


צור קשר
שאילות נפוצות
מבצעים והנחות
קטלוג מוצרים
מכון אכו