שאילות נפוצות
 

ארוחות רומנטיות, בילוי בצימר מפנק, טיול אינטימי וגם מכשירי שמיעה. כן, כן, מה שקראתם ממחקר חדש עולה שמכשיר שמיעה דיגיטלי יכול לשפר יחסים אינטימיים בין בני זוג.
מחקר שנערך בארה"ב מעלה כי 1 מכל 5 אמריקאים בעשור החמישי והשישי לחייהם (כן, גילאי ה-40-60), סובל מירידה בשמיעה. אולם, בפועל, רבים אינם מודעים לירידה בשמיעה ואינם מרכיבים מכשיר שמיעה אשר יכול לשפר את התקשורת הבינאישית בין בני הזוג ולהפוך את חיי הזוגיות למספקים יותר.
מכשירי שמיעה למבוגרים | צפיות: 2028 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך
מה דעתכם על רכישת מכשירי שמיעה? לפניכם רשימה של מספר דברים שעליכם לשקול בקשר לכך. מכשיר השמיעה שלכם צריך להיות מותאם היטב למאפייני ירידת השמיעה שלכם, לשבת בנוחות וניתן לכיוון, אוטומטית או ידנית על-ידכם. קראו בהמשך ובבואכם אל קלינאי התקשורת שוחחו עימו אודות סדרי העדיפויות שלכם.
איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3782 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך
התאמת מכשיר שמיעה היא עיסוק למקצוענים בלבד, עיסוק הנע בין מדע לאומנות.

לאחר ביצוע בדיקת שמיעה וקבלת תוצאותיה, ניתן יהיה לקבוע את מהות  הטיפול הרצוי. קלינאי התקשורת יבחן את תוצאות הבדיקה וימליץ לכם בדבר הצורך במכשיר שמיעה.
איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3850 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

מחברים: וורן אסטברוקס ; אסנת בן צור; מרים כהן

ציוד הילד במכשור הטכנולוגי המתאים בעבורו הנו חלק ותוצאה של תהליך ההערכה האודיולוגית ותחילתו של השיקום. מכשירי שמיעה או שתל שבלול הם כלים מצוינים שהשימוש בהם חשוב ביותר לצורך השיקום של ילדים לקויי שמיעה. ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הביאה לכך שכיום ישנן אפשרויות לשקם את השמיעה של מרבית הילדים לקויי השמיעה, כבר מ גיל צעיר ביותר. אפילו ילדים הסובלים מליקוי שמיעה עמוק יכולים כיום להשתמש בערוץ השמיעתי בעזרת שתל השבלול. בפרק זה נדון במכשירי שמיעה, במערכות FM ובשתל שבלול

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 3981 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

זיהוי בעיות שמיעה אצל פעוטות נעשה ראשית כל על סמך הערכת תגובות התנהגותיות ביומיום.
יש לשים לב כאשר:
- התינוק אינו מגיב לקולות חזקים (טריקת דלת), או לקריאה בשמו.
- הילד מרבה לשאול "מה"?
- הילד מראה רגישות גבוהה לרעשים חזקים (מכסה אוזניים כשעוברת מכונה מרעישה, מטוס).

ילד ומכשיר שמיעה | צפיות: 2012 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

סל הבריאות קבע זכאות של עד 27 טיפולים בגילאי 0-6 שנים ועד 9 טיפולים בגילאי 6-9 שנים. טיפולים אלו ניתנים ע"י קופות החולים במחיר השתתפות עצמית. אנו עובדים כמכון הסדר עבור כל קופות החולים (תלויי אזור) כך שניתן לקבל טיפולים מתאם קופות החולים ע"י הבאת טפסי התחיבות (בחלק מהאזורים יש לקב תחילה אישור מקופת החולים).

ילד ומכשיר שמיעה | צפיות: 2025 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

בגיל בית הספר נדרשים ילדים לרכוש ולהשתמש בשפה כתובה. מיומנויות הקריאה והכתיבה נשענות בחלקן על כישורי שפה דבורה (הבנת דיבור והבעה), לדוגמא: כדי לכתוב חיבור יש צורך באוצר מילים מתאים לגיל, יכולת שימוש במשפטים מורכבים וארגון מילולי טוב.
לכן, אין זה פלא שילדים רבים המראים קשיי למידה מראים גם קשיי שפה.

ילד ומכשיר שמיעה | צפיות: 2255 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

שמיעתו של ילדך יכולה להיבדק בכל גיל. אם אתה חושד בירידה בשמיעה, ככל שתקדים לערוך בדיקה, כך ייטב. זאת משום ששמיעה היא כלי חיוני בלמידת השפה, והתקופה החשובה ביותר בלמידה זו היא בין גיל הינקות לשלוש שנים. קיימות פגיעות באוזן, כמו למשל זיהומים, שהן זמניות וניתנות לטיפול תרופתי. אולם פגיעות אחרות הן קבועות ודורשות התאמה של מכשירי שמיעה. ככל שתוכל לאבחן את הבעיה מוקדם יותר, כך תשתפר התפתחות הדיבור, השפה, ההתפתחות החברתית והאקדמית של ילדך.


ילד ומכשיר שמיעה | צפיות: 1920 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

מכשירי שמיעה דיגיטליים מתרגמים את הקול לקוד דיגיטלי ממוחשב ולאחר מכן מאפשרים עיבוד של הקול והתאמתו להגדרות שנקבעו, בהתאם לתוכנית המופעל ת. מכשירי שמיעה דיגיטליים נחשבים מתקדמים יותר שכן רבים מהם מאפשרים הפרדה של הקול הנקלט ועיבוד מתקדם המותאם ספציפית לבעיות שנוצרות בסביבות משתנות, בשונה ממכשירים אנלוגיים, שמגבירים את הקול כמכלול.

במכשירי השמיעה הדיגיטליים ניתן למצוא תכונות מתקדמות רבות, בין היתר שמירת תוכניות למצבים שונים, יכולות תמיכה במספר מיקרופונים, הפחתת קולות אוטומטית במצבי רעש עוד ועוד.

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4068 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

לפני רכישת מכשיר שמיעה, חשוב כמובן לבצע בדיקת שמיעה אצל אודיולוג או אודיולוגית, שמטרתה לאבחן אם קיימת פגיעה בשמיעה ומה מידתה . בכל מקרה, ובמיוחד אם בדיקת השמיעה מצביעה על פגיעה או ירידה בשמיעה, מומלץ להשלים את הבדיקה על ידי בדיקה אצל מומחה א ף אוזן גרון על מנת לשלול אפשרות של מחלה או דלקת, בה ניתן לטפל או מצב רפואי אחר המאפשר תיקון הפגיעה .

לפני קבלת החלטה בשאלה איזה מכשיר שמיעה כדאי לרכוש, מומלץ להביא בחשבון מספר פרמטרים

איזה מכשיר שמיעה לבחור | צפיות: 4746 תאריך פרסום: 26.04.2010 להמשך

« 1 2
צור קשר
שאילות נפוצות
מבצעים והנחות
קטלוג מוצרים
מכון אכו